Trabajadores

Zuzendaritza

Natalia Moya Martinez
Aholkularia
Ane Zuazua Abaunza
Batxilergoa Arduradun Pedagogikoa
Aideko Lopez de Arbina
BH Koordinatzailea
Ane Muñoa Amas
DBH Arduradun Pedagogikoa
Izaskun Atutxa Bizkarguenaga
HH Arduradun Pedagogikoa
Ane Abasolo
HH Koordinatzailea
Isidro Elorza Astola
LH 1-3 Arduradun Pedagogikoa
Roke Esnaola Aramendi
LH 4-6 Arduradun Pedagogikoa
Aritz Gil-Garcia Gomez
LH Koordinatzailea
Agurne Barruso Lazkano
Zuzendaria

Ez-dozenteak

Oihana Arejolaleiba Gabilondo
Administraria
Unai Gonzalez Azua
Eskolaz kanpoko ekintzen arduraduna
Maite Santos
Idazkaria
Ekaitz Lopez de Uralde
IKT Mantenua
Ibai Ruiz de Aretxabaleta Esteban
Jantoki arduraduna
Joseba Etxeberria Murua
Mantenua

Aniztasunaren trataera

Natalia Moya Martinez
Aholkularia
Maialen Gonzalez de San Pedro Arenaza
BH - PT
Angelo Carrillo
HPBL (Hezkuntza Premia Bereziko Laguntzailea)
Hodeia Lopez de Arbina Salazar
HPBL (Hezkuntza Premia Bereziko Laguntzailea)
Idoia Ortiz de Zarate
HPBL (Hezkuntza Premia Bereziko Laguntzailea)
Nerea Gil De la Ascensión
HPBL (Hezkuntza Premia Bereziko Laguntzailea)
Zuriñe Vega
HPBL (Hezkuntza Premia Bereziko Laguntzailea)
Gontzal Moratalla Santamaria
LH - PT
Maite Gutierrez Azpillaga
LH - PT

Haur Hezkuntza

Irati Salazar Garcia
HH 1.A - Tutorea
Yurena Martinez Chaves
HH 1.A - Tutorea
Maitane Aguilera Rivas
HH 1.B - Tutorea
Naroa Bilbao Calvo
HH 1.B - Tutorea
Nuria Murga Dieguez
HH 1.D - Tutorea
Ioritz Barrenetxea Bengoetxea
HH 1.D / HH 3.D - Tutorea
Ander Gonzalez de Matauco Garcia
HH 2.A - Tutorea
Idoia Gartzia Martinez
HH 2.A - Tutorea
Lorena Martin Villarroel
HH 2.B - Tutorea
Maitane Prol Godoy
HH 2.B - Tutorea
Aitor Gil-Garcia Gomez
HH 2.D - Tutorea
Zaira Arriba Platas
HH 2.D - Tutorea
Aritz Iparragirre Espilla
HH 3.A - Tutorea
Amaia Muñoz Sanz
HH 3.B - Tutorea
Izaskun Atutxa Bizkarguenaga
HH 3.B / HH 4.A - Tutorea
Onintza Egaña Urquizu
HH 3.D - Tutorea
Amaia Ibaibarriaga Goikoetxea
HH 4.A - Tutorea
Jurdana Alfageme
HH 4.A - Tutorea
Arantza Sanchez Gonzalez
HH 4.B - Tutorea
Ivonne Nafarrate Herrarte
HH 4.D - Tutorea
Ane Abasolo Calleja
HH 5.A - Tutorea
Ane Garcia Rodriguez
HH 5.A - Tutorea
Eva Santos San Pedro
HH 5.B - Tutorea
Naiara Oyanguren Mugica
HH 5.D - Tutorea

Lehen Hezkuntza

Aritz Gil-Garcia Gomez
LH - Gorputz Hezkuntza
Aitor Elorza Sagasta
LH - HH Ingelesa
Idurre Campo Beitia
LH - HH Ingelesa
Unai Lopez de Armentia Presa
LH - HH Ingelesa
Ana Gomez Salamanca
LH 1.A - Tutorea
Bego Barrutia Eguren
LH 1.B - Tutorea
Silvia Rodriguez Alonso
LH 1.D - Tutorea
Garbiñe Garai Solatxi
LH 2.A - Tutorea
Edurne Labaka Ruiz de Azua
LH 2.B - Tutorea
Irune Ormazabal Elizegi
LH 2.D - Tutorea
Estitxu Aginagalde Lopez
LH 3.A - Tutorea
Josu Suarez Oribe
LH 3.B - Tutorea
Idoia Bedialauneta Campos
LH 3.D - Tutorea
Liher Larrea Ibabe
LH 4.A - Tutorea
Jasone Solabarrieta Txakartegi
LH 4.B - Tutorea
Iñaki Lasa Galdos
LH 4.D - Tutorea
Unai Gonzalez Azua
LH 5.A - Tutorea
Roke Esnaola Aramandi
LH 5.B - Tutorea
Izaskun Benito Perez de Mendiola
LH 5.D - Tutorea
Xabier Olaso Bengoa
LH 6.A - Tutorea
Elena Fernandez Moreno
LH 6.B - Tutorea
Inma Oleaga Velez de Mendizabal
LH 6.D - Tutorea
Isidro Elorza Astola
LH irakaslea

Bigarren Hezkuntza

Hibai Olasolo Txurruka
Batxi 1.A - Tutorea
Edurne Arkauz Lazkano
Batxi 1.B - Tutorea
Didier Espina Lazaro
Batxi 2 - Tutorea
Garaitz Velez Juaristi
Batxi 2 - Tutorea
Garazi Dorronsoro Garate
Batxi 2 - Tutorea
Ane Zuazua Abaunza
Batxi Arduradun Pedagogikoa eta Marrazketa Teknikoa
Adur Bravo Letona
BH - Filosofia
Josu Linaza Goikoetxea
BH - Fisika eta Kimika
Lorea Latorre Ortiz
BH - Gaztelania
Eneko Segura Gandarias
BH - Irakaslea
Ainize Ibargutxi Iparraguirre
BH - Kimika
Maitane Unanue Alday
BH - Plastika
Alicia Rodrigo Sanz
DBH - Gaztelania
Koldo Zubizarreta Gerendiain
DBH - Gorputz Hezkuntza
Amaia Iraola Vargas
DBH - Irakaslea
Amaia Ruiz de Azua De Andres
DBH 1.A - Tutorea
Oier Arregi Lopez
DBH 1.B - Tutorea
Naroa Garai Murua
DBH 1.D - Tutorea
Alaitz Amundarain Oronoz
DBH 2.A - Tutorea
Miren Etxabe Gomez
DBH 2.B - Tutorea
Gergo Otxoa Agirre
DBH 2.D - Tutorea
Eider Balzategi Etxezarreta
DBH 3.A - Tutorea
Maialen Agirre Agiriano
DBH 3.B - Tutorea
Leire Tellitu Mejia
DBH 3.D - Tutorea
Aintzane Guridi Zabaleta
DBH 4.A - Tutorea
Txomin Elorza Isacelaya
DBH 4.B - Tutorea
Hiart Alonso Basañez
DBH 4.D - Tutorea
Ane Muñoa Amas
DBH Arduradun Pedagogikoa eta Musika
Aideko Lopez de Arbina
Koordinatzailea eta IKT
Mari Carmen Burgoa Badiola
Orientatzailea